O nas

15 lat doświadczenia w tworzenia mebli ogrodowych

Przez cały ten okres, szkoliliśmy nasze umiejętności w budowaniu drewnianych mebli ogrodowych. Produkty przez nas tworzone są wynikiem wieloletniego doświadczenia połączonego z pasją, która owocuje niepowtarzalnymi kształtami.

W naszej ofercie znajdują się pojedyncze elementy, jak również istnieje również stworzenie własnego niepowtarzalnego zestawu wymarzonych mebli ogrodowych.

Czym się zajmujemy?

Altanki ogrodowe

Główna gałąź naszej produkcji. Altanki produkowane są z starannie wyselekcjowanego drewna. Specjalistyczna obróbka nadaje niepowtarzalny kształt i jakość altance. Altanki wytwarzane są w dwóch wersjach: prostej i rozbudowanej.

Huśtawki

Huśtawki wytwarzane przez nas są nie tylko elementem relaksacyjnym. Stanowią one również element dekoracyjny. Huśtawki wytwarzane są w dwóch wersjach: prostej i rozbudowanej.


Meble ogrodowe

Do tej gałęzi naszej działalności zaliczamy wszelkiego rodzaju krzesła, ławy i stoły ogrodowe. Krzesła produkowane są w wariantach jedno i dwu osobowych. Stoły produkowane są w wariantach okrągłym i prostokątnym.

Nie znalazłeś opcji dla siebie?

Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie? Nic straconego. Skontaktuj się z nami. Zostaw swoje wymagania, skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z nami »